administrace

Další položky:

Organizace prázdninového provozu

Od 15.července do 23.srpna je školka zcela uzavřena. Od 26.8. probíhá tzv. přípravný týden.        V pátek 30.srpna od 9 do 11 hod si mohou  přijít prohlédnout školku nově přijaté děti.

Nový školní rok začíná 2.září 2019.

Výzva pro ochotné a šikovné tatínky

Milí tatínkové, rády bychom dětem připravily na zahradě překvapení v podobě nových prvků,  ale bez Vás to nezvládneme. Jedná se o sestavení domečku a parníku na upravené podloží a další drobné kutilské práce. Určitě by se Vám lépe pracovalo alespoň ve dvojici. Časově se přizpůsobíme, pokud se nám předem nahlásíte. Je možné využít i poslední prázdninovou sobotu, tj. 31.8. Předem Vám děkujeme.

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů se bude konat ve čtvrtek 5.září od 16,30 hod.

Co s sebou přináší první den ve školce

Rozdělení dětí do tříd a jejich značku naleznete v šatně na nástěnce.                                              První den budete potřebovat : bačkory (NE pantofle), převlečení do třídy a na zahradu, náhradní slipy nebo kalhotky a tričko, pyžamko.                                                                              Nedoporučujeme rodičům dětí, které nastupují do školky, aby je zde nechávali prvních 14 dní na    celý den, dítě by se mohlo "zaseknout" a školku odmítat. Doporučujeme u "nových" dětí pozvolné přivykání, proto se počítá s tím, že první den s ním můžete dopoledne pobývat ve školce, na další adaptaci se domluvíte s paní učitelkou podle potřeby dítěte.