administrace

Další položky:

Příměstský tábor

Přihlásit své dítě na tábor s názvem "Cesta do pravěku", který se koná ve dnech                            8. - 13.7.2019 pod vedením paní učitelek Ivy a Olinky, můžete do konce února nebo do naplnění kapacity. Celková cena je 2 500,- Kč.

Zápis ze schůzky rodičů

Zápis ze schůzky rodičů konané dne 23. 1. 2019 je aktuálně k nahlédnutí zde, příp. pod odkazem "Další dokumenty".

Zájmové kroužky v II.pololetí

pondělí - 12,15 - 13,00 FLÉTNIČKA

úterý -    15,00 - 15,45 RARÁŠEK

středa - 15,15 - 16,00 POHYBOVKY

čtvrtek -  15,00 - 16,00 KERAMIKA  - sudý týden = holčičky, lichý týden = kluci

Příspěvek na kulturu dětí

-prosíme rodiče o zaslání doplatku ve výši 1 000,- Kč na účet 115-4272030287/0100 do konce února.

Hygienické potřeby

Uvítáme, pokud nám rodiče donesou hygienické potřeby, např. toaletní papír, tekuté mýdlo, tahací kapesníky, papírové ubrousky. A děti budou velice rády, když nám věnujete papír do kopírky.... Předem všem děkujeme.

Rodinný víkend

Rodinný víkend se bude konat ve dnech 7. - 9.6.2019. Opět navštívíme penzion NECO v Malé Skále.

Fotografování

Vzhledem k tomu, že na podzim se děti fotily na plátno a sada byla dražší, budou se fotit pouze jako třídní kolektiv, a to formou koláže. Fotografování je naplánováno na čtvrtek 14.března.